• REALIZOVANÝ PROJEKT 2012/2013

• V školskom roku 2012-13 študenti 1.A triedy pod vedením PhDr. Kudrnovej  spolupracovali so študentmi z Francúzka, Talianska a Portugalska na projekte Môj hrdina. V rámci projektu si partneri vymenili informácie o sebe, škole, regióne a krajine, kde žijú. Predstavili svojich osobných, národných i celosvetových hrdinov. Záver projektu prebiehal formou videokonferencie. Slovenskí a talianski študenti si vymenili svoje názory na prínos projektu, EU a multikulturalizmus, potrebu komunikovať a spoznávať sa navzájom. Projekt získal certifikát kvality.

etw_qualitylabel_59253_en.pdf

E-twinning_videoconference_2013.ppt

Za projekt pod názvom MY HERO realizovaný v školskom roku 2012-13 so žiakmi 1.A triedy a projektovými partnermi z Talianska a Francúzska nám bol udelený Európsky certifikát kvality

etw_qualitylabel_59253_en_(1)ziak.pdf