• Vážení rodičia a priatelia školy,

• pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole
            • skvalitnenie vybavenia školy

Ak sa rozhodnete darovať nám 2% zo svojich daní z príjmu, pripravili sme pre Vás stručný návod, ako na to.

Ako postupovať?

• Jozef Kalman vyhral krajské kolo ekonomickej olympiády

• Jozef Kalman zo IV.A veľmi úspešne reprezentoval našu školu keď v konkurencii 25 súťažiacich z celého Banskobystrického kraja vyhral krajské kolo ekonomickej olympiády a postupuje do celoštátneho kola, Gratulujeme!!!

• Majstrovstvá Gymnázia Jána Chalupku v obrovskom slalome - Tále 20.3.2019

• Krásny slnečný deň, viac ako 40 účastníkov, všetko v poriadku bez zranení a tu sú výsledky:

Dievčatá: 1. Júlia Jurošová, 2.Žofia Surová, Timea Berčíková, (obe v rovnakom čase)

Chlapci: 1.Gabriel Kňaze, 2.Martin Kokavec, 3.Peter Belko

Dievčatá- registrované: 1. Juliana Piliarová, 2.Lívia Kupcová, 3. Nina Kováčiková

Chlapci - registrovaní: 1.Viliam Vičan

Snowboard: 1.Dušan Kafrík, 2.Benjamín Auxt, 3.Martin Hajko

Gratulujeme a tešíme sa na ďalší ročník.