• Online príprava na prijímacie skúšky z matematiky a slovenského jazyka a literatúry

• Chceš sa dobre pripraviť na prijímacie skúšky? Ponúkame bezplatný kurz, ktorý bude prebiehať v mesiacoch február - apríl. Už sme začali,  ale môžeš sa kedykoľvek pridať. Stretneme sa vždy v stredu o 17.00 v online priestore.

Čo musíš urobiť?

• napíš mail na prijimacky@gymbrezno.eu
            • uveď svoje meno, či máš záujem o štvorročné alebo osemročné štúdium a mailovú adresu, z ktorej sa budeš prihlasovať
            • pokyny na prihlásenie  dostaneš mailom deň pred začiatkom kurzu
            • informovať sa môžeš na tel. 0903537513

• Prijímacie skúšky pre budúci školský rok

• Chceli by sme Vás informovať o termínoch prijímacích skúšok na štvorročné a osemročné štúdium:

do 28.2. 2022 riaditeľ SŠ zverejní kritériá na prijatie

do 20.3. 2022 zákonný zástupca žiaka podáva prihlášku na SŠ cez svoje rodičovské konto EduPage ( to, ktoré máte na základnej škole)

Prijímacie skúšky:

- 1. termín: 2.5. 2022

- 2. termín 9.5. 2022

• Z hodín ETV v novom roku 2022

• Na prvých hodinách ETV v novom roku 2022 si žiaci vymenili novoročné priania a v niektorých triedach aj darčeky. Na výrobu darčekov mali použiť veci, ktoré by inak vyhodili. Najviac kreativity prejavili žiaci tercie, sekundy, primy, 1.A a aj kvarty. Žiaci 2.A a  kvinty novoročné vinše posielajú celému kolektívu školy.