• Realizované Etwinning projekty 2011 / 2012

• V školskom roku 2011 / 2012 bola naša škola zapojená do 3 etwinningových projektov http://www.etwinning.sk

Na projektoch pracovali žiaci septimy, III.B, a II.B v rámci mimoškolskej  činnosti , ako i na hodinách anglického jazyka.

V projekte  No borders among close neighbours Niet hraníc medzi  blízkymi susedmi  boli našimi partnermi  2 školy : Gimnazijum nr 4 im. Jana Kochanowskiego z mesta Rybnik, Poľsko a ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15 z Ostravy, Česká republika. Projektová spolupráca trvala od septembra 2011 a spoločne sme požiadali i o finančnú podporu z IVF na financovanie našich ďalších projektových aktivít.

Na projekte  My favour box ( Moja skrinka prianí ) sme rozbehli spoluprácu k  projektu sme sa pridali na výzvu tureckej školy, pretože nás oslovilo jeho environmentálne zameranie.

Ďalší projekt, ktorý iniciovali, bol zameraný na adrenalínové športy a aktivity, keďže sú to aktivity ,o ktoré sa deti a mládež zaujímajú a aj sa im aktívne venujú. Projekt začali študenti II.B triedy, pričom spolupracovali s tureckou školou AHMET RÜŞTÜ LİSESİ a  českou školou ZŠ a MŠ Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15 z Ostravy.

etw_certificate_62325_sk.pdf

etw_certificate_70896_sk.pdf