• Naši víťazi - Mladý Európan 2024

• Dňa 24.4.2024 naši šikovní študenti (Lucia Medveďová, Samuel Kovalčík, Lukáš Kvietok) obhájili prvenstvo v 19. ročníku regionálneho kola celoslovenskej vedomostnej súťaže " Mladý Európan 2024 " a postupujú do národného kola, ktoré sa uskutoční na Žilinskej univerzite v Žiline. Ďakujeme za úspešnú reprezentáciu.

• Biblia očami detí a mládeže

• Srdečne blahoželáme Alexandre Hanesovej (z kvinty) k 1. miestu a Bibiáne Zlúkyovej (z II.A) k 2. miestu v krajskom (diecéznom) kole výtvarnej súťaže: Biblia očami detí a mládeže.

• Festival Podnikavosti - Rozbehni sa

• Dňa 16. 04. 2024 sa naši žiaci z tried Septima a Oktáva zúčastnili v priestoroch ekonomickej fakulty UBM Festivalu Podnikavosti s názvom - Rozbehni sa. Cieľom podujatia bolo, aby sa žiaci inšpirovali príbehmi ľudí, ktorí rozbiehajú svoje podnikanie, ako sa nevzdávať pri prvých neúspechoch, ako začať úplne od nuly a úspešne rozbehnúť aj svoje vlastné podnikanie. Srdečne gratulujeme najmä Petrovi a Vaneske, ktorí boli za vynikajúce nápady odmenení hlavnou cenou - 300 eurovým štartovným kapitálom pre rozbehnutie vlastnej podnikateľskej web stránky. Zároveň gratulujeme aj ostatným našim žiakom, ktorí prejavili pri skupinovej aktivite s názvom 5 eurová výzva nesmiernu šikovnosť spojenú s kreativitou a odnášajú si "čokoládový kôš" víťazov tímovej práce.

• Krajského kolo Biblickej olympiády

• Srdečne blahoželáme nášmu družstvu (Viktorovi Čimárovi, Dávidovi Čižmárovi a Tobiášovi Ambrosovi), ktoré sa 21. 3. 2024 umiestnilo na 2. mieste na diecéznom (krajskom) kole Biblickej olympiády.

Srdečne blahoželáme nášmu družstvu (Alžbete Cvachovej a Natálii Ťažkej), ktoré sa 21. 3. 2024 umiestnilo na 4. mieste (aj keď súťažili o 1 žiačku menej) na diecéznom (krajskom) kole Biblickej olympiády.