• Príprava na Cambridge skúšky

• Vážení rodičia, milí žiaci,

aj budúci školský rok 2022/2023 bude pokračovať spolupráca našej školy s jazykovou školou Universa z Banskej Bystrice. Certifikovaní lektori budú pripravovať našich žiakov na medzinárodné skúšky z anglického jazyka na úrovniach B2 a C1. Kurzy budú prebiehať v budove našej školy po vyučovaní. V prípade záujmu je potrebné aby žiaci prišli 16. 6. 2022 o 14:00 do jazykovej učebne 1 na pohovor na zaradenie do skupiny. Viac informácií získate u svojich vyučujúcich anglického jazyka, prípadne vo štvrtok na stretnutí so zástupcami školy.

S pozdravom,V. Chovancová PK Anglický jazyk

• 2.kolo prijímacích skúšok

• Riaditeľ Gymnázia Jána Chalupku vyhlasuje 2. kolo prijímacích skúšok do 1.ročníka štvorročného  štúdia pre školský rok 2022/2023.

Prihlásiť sa môžu žiaci  9.ročníka ZŠ, ktorí sa neumiestnili na strednej škole po 1. kole prijímacieho konania.

Počet voľných miest: 4

Terím podania prihlášky - do 20.6.2022 (listinne alebo elektronicky cez EduPage)

Termín konania prijímacej skúšky:

21.6.2022 o 8.00 hod. v budove Gymnázia Jána Chalupku.